Розетки viko meridian

Розетки viko meridian

Розетки viko meridian - серія електрофурнітури для внутрішнього монтажу. Завдяки виготовленню з високоміцного довговічного пластику готовий виріб не вигорає під впливом ультрафіолету. Прийнявши рішення купити сучасні розетки viko meridian, ознайомтеся з асортиментом нашого інтернет-магазину. Доставка товару здійснюється по всій Україні в максимально стислі терміни.

Відмітна особливість серії meridian - діагональні межі рамки. Об'ємна фактура електрофурнітури підкреслить індивідуальність інтер'єрів, в яких переважає сувора геометрія. Універсальний білий або кремовий колір корпусу буде гармонійно поєднуватися з будь-яким оформленням приміщення.

Затребуваність розеток viko обумовлена ​​простотою монтажу. Серії meridian присвоєно клас захисту ip20. Дана електрофурнітура призначена для експлуатації в приміщеннях. Моделі із захисною кришкою можуть використовуватися у ванних кімнатах.

Каталог електрофурнітури viko представлений одинарними і подвійними розетками та аналогами із заземленням. У нашому інтренет-магазині можна купити моделі, призначені для підключення телефонних, комп'ютерних та телевізійних мереж.


В цій категорії немає товарів.