Розетки viko Carmen

Розетки viko Carmen

Розетки viko Carmen - серія сучасного електрообладнання від найбільшого турецького виробника, призначена для експлуатації з прихованою проводкою. Лаконічний дизайн робить цю електрофурнітуру затребуваною на українському і світовому ринку.

Вивчивши електронний каталог нашого інтернет-магазину, ви отримаєте можливість купити розетки viko Carmen за доступною ціною. Завдяки плавним лініям в оформленні корпусу дана електрофурнітура стане гармонійним доповненням сучасного і класичного інтер'єру.

Затребуваність розеток viko обумовлена ​​прекрасними експлуатаційними характеристиками. Виробник гарантує абсолютну безпеку кінцевого користувача в процесі монтажу. Завдяки цьому сучасні розетки viko встановлюють в державних і комерційних установах.

Прийнявши рішення купити високоякісну електрофурнітуру, вивчіть електронний каталог нашого інтернет-магазину. Ми реалізуємо одинарні та подвійні розетки viko із заземленням, захисною кришкою, а також екземпляри для організації телефонних і комп'ютерних мереж.


В цій категорії немає товарів.