Розетки viko karre

Розетки viko karre

Розетки viko karre - оптимальне рішення для експлуатації з прихованими мережами. Для виготовлення цієї електрофурнітури використовуються якісні і довговічні матеріали. Турецький виробник приділяє підвищену увагу надійності та зручності експлуатації готової продукції. У нашому магазині можна купити розетки viko karre з доставкою по Україні.

Сувора геометрія корпусу електрофурнітури перегукується з особливостями оформлення сучасних інтер'єрів житлових будинків і комерційних організацій. Серія karre представлена ​​в білому і кремовому кольорі. Вони гармонійно поєднуються з будь-якими відтінками в оформленні приміщення.

Розетки viko karre призначені для внутрішнього монтажу. Надійні кріпильні елементи полегшують процес установки і експлуатації електрофурнітури. Знімна частина дозволяє здійснювати груповий монтаж кількох елементів, об'єднаних рамкою на 2, 3, 4 або 5 електроприладів.

Серія viko karre представлена ​​одинарними і подвійними розетками. Вивчивши електронний каталог нашого інтернет-магазину, ви отримаєте можливість купити моделі із заземленням, кришкою, а також аналоги, призначені для підключення телефонних і комп'ютерних ліній.


В цій категорії немає товарів.