Вимикачі Viko Meridian

Вимикачі Viko Meridian

Вимикачі viko meridian - серія сучасної електрофурнітури від найбільшого турецького виробника, затребувана на світовому та українському ринку. До числа ключових переваг даної продукції відноситься незмінно високу якість використовуваних компонентів, а також абсолютна безпека комутаційних апаратів. Вивчивши електронний каталог нашого інтернет-магазину, ви отримаєте можливість купити вимикачі viko meridian оптом і в роздріб за доступною ціною.
Виступаючі грані корпусу надають дизайну вимикача особливу елегантність. Білий або кремовий колір корпусу сприяє гармонійної інтеграції пристрою в сучасний і класичний інтер'єр. Відмітна особливість електрофурнітури серії meridian - простота монтажу і абсолютна безпека для кінцевого користувача.
У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий спектр моделей звичайних, прохідних і реверсивних вимикачів viko. Ми реалізуємо пристрої з підсвічуванням, 2 або 3 кнопками, а також зручні диммери і дзвінки. Якість представленої продукції підтверджено відповідними сертифікатами.


В цій категорії немає товарів.