Вимикачі Viko Karre

Вимикачі Viko Karre

Вимикачі viko karre - серія комутаційних апаратів від провідного турецького виробника, призначена для експлуатації з прихованими мережами. Виготовлення з якісних і довговічних матеріалів підвищує комфорт експлуатації даної електрофурнітури. Вивчивши електронний каталог нашого інтернет-магазину, ви отримаєте можливість купити вимикачі viko karre за вигідними цінами з можливістю доставки в будь-яку точку України.

Електрофурнітура турецького виробника представлена ​​в 2-х колірних рішеннях - білий і слонова кістка. Завдяки цьому вимикачі viko karre будуть гармонійно поєднуватися з будь-яким відтінком оформлення інтер'єру. Затребуваність даної електрофурнітури обумовлена ​​лаконічним дизайном і строгими лініями. Вимикачі серії karre стануть оптимальним рішенням для приватних будинків і сучасних офісів.

Для монтажу електрофурнітури буде потрібно наявність спеціального паза в стіні і підведення прихованої проводки. В електронному каталозі нашого інтернет-магазину представлені звичайні, реверсивні і прохідні вимикачі viko. До числа найбільш затребуваних рішень відносяться моделі з декількома кнопками, підсвіткою, а також стильні диммери і дзвінки.


В цій категорії немає товарів.