Вимикачі Viko Vera

Вимикачі Viko Vera

Вимикачі viko vera - серія комутаційних апаратів від найбільшого турецького виробника. Для виготовлення даної продукції використовуються високоякісні і довговічні матеріали. Це підвищує термін експлуатації електрофурнітури і гарантує абсолютну безпеку кінцевого користувача. Прийнявши рішення купити вимикачі viko vera, ознайомтеся з каталогом нашого інтернет-магазину. Ми пропонуємо незмінно доступні ціни та доставку по Україні.

Електрофурнітура турецького виробника призначена для управління електроенергією в зовнішніх мережах, прокладених поверх стін. Клас захисту вимикачів viko vera - ip20. Дану продукцію можна використовувати в закритих приміщеннях, на дачах або заміських будинках.

Завдяки лаконічному дизайну вимикачі viko vera будуть доречні в будь-якому інтер'єрі. Зручні та надійні кріпильні елементи полегшують процес монтажу, а також виключають необхідність організації отворів в стіні. У нашому каталозі представлені оригінальні вимикачі для зовнішнього монтажу серії viko vera з 1 і 2 кнопками. Якість продукції підтверджена відповідними сертифікатами.


В цій категорії немає товарів.