Відкритої установки

Відкритої установки

Короб під автомат вико зовнішнього монтажу - конструкція виробництва найбільшого заводу Туреччини, що займається виготовленням електрообладнання і монтажних елементів. Дана продукція виконана з високоміцного пластика і відрізняється простотою монтажу. У нашому магазині можна купити короб під автомат вико відкритої установки за доступною ціною. Ми пропонуємо зручні умови проведення розрахунку.
Короб під автомат зовнішнього монтажу не вимагає пристрою паза в стіні. Це оптимальне рішення для приватних і багатоповерхових будинків, господарських будівель і виробничих приміщень. В електронному каталозі нашого інтернет-магазину представлені бокси, розраховані на установку різного кількості обладнання (від 1 до 36). Це дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності від потреб кінцевого користувача.
Короб під автомат вико зовнішнього монтажу захищає встановлені апарати від пилу і вологи. Моделі з пластиковими дверцями дозволяють контролювати стан автомата, а також запобігають небезпека зміни поточної позиції.


В цій категорії немає товарів.